bav_eot (bav_eot) wrote,
bav_eot
bav_eot

Главком США практически сделал Штаты стороной конфликта на Донбассе


         
В Киев прибыла военная делегация во главе с Главнокомандующим сухопутных войск США в Европе генералом Беном Ходжесом. Гости посетили Главный военный госпиталь, где встретились с ранеными на Востоке украинскими бойцами. После, Генерал Бен Ходжес отметил, что его государство готово оказать помощь раненым украинским военнослужащим, и возможно, забрать определенную группу на лечение в США.

Это видео от 21 января выложило "Громадское ТВ". То, что главком США раздаёт обычные памятные значки, подчёркивает заурядную американскую жадность и абсолютное презрение к «ордерному населению». То, что главком США вообще раздаёт какие-то «награды» уже неприкрыто характеризует США, как сторону конфликта на Донбассе, которая заинтересованна за счёт жизни и здоровья украинцев отстаивать свои интересы в регионе.

То, что происходящее сущий позор – очевидно, всем, чьи предки освобождали Освенцим и Европу от фашизма. Кто не забыл, и не предал их подвиг. А ведь и на Украине многие не забыли. Именно поэтому хочу просто процитировать комментарий под оригинальным видео написанный автором по-украински:

"Сльози злості на очах від цього відео. Молоді ідіоти, надивившись "патріотичного телебачення", поїхали вбивати росіян на Донбас. Їм повідривало руки-ноги, життя зламана. До молодих ідіотам приходить американський генерал і вручає їм собачі медалі "Почесного знака членів контингенту США в Європі" ("справив в почесні козаки", на наші гроші), які навіть не є військовою нагородою, це просто сувенір. Безрукі-безногі ідіоти плачуть сльозами вдячності і розповідають, як будуть собачі медалі дітям показувати - замість того, щоб жбурнути їх прямо в усміхнену американську харю. СУКА блядь НУ ЩО Ж З ВАМИ ЗРОБИЛИ УКРАЇНЦІ, НУ ЯК ТАК МОЖНА, У ВАШІЙ Ж ебаная УРСР СТОЯЛА потужних сухопутних ГРУППИРОВКА У СВІТІ, яка повинна була ЗА 11 ДНІВ до Ла-Маншу ДІЙТИ, спопелити ВЕСЬ американського контингенту З УСІМА ЙОГО ГЕНЕРАЛАМИ! Вас два покоління готували до того, щоб розгортати цю самовдоволену посміхаються мразь в радіоактивний пил - і тепер ви принижено цілуєте їй руки, коли вона вам собачі медалі роздає. Велика справа! Сам американець матрьошку сувенірну подарував! Дітям буду розповідати, як справжній білий чоловік папку рукою в лайкових рукавичці за щоку поплескав!

Господи, що ж з вами, які брали Варшаву і Берлін, що входили в підкорений Париж, століттями геройствовать на Кавказі, в Туреччині та Криму, стало. Господи ...".


Tags: США, Украина, люди
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments